V-M SPACERS

GENERÁLNY PARTNER AUTIČKÁROV 
RÝCHLE INFO
JEDINÝ SLOVENSKÝ VÝROBCA PODLOŽIEK POD KOLESÁ
ROZŠIROVACIE PODLOŽKY
PODLOŽKY NA ZMENU ROZTEČE
VYMEDZOVACIE KRÚŽKY
VŠETKY TYPY A ZNAČKY ÁUT
 
PRODUKTY
 

ROZŠIROVACIE PODLOŽKY PRIECHODNÉ

Priechodné rozširovacie podložky sa montujú pod disk auta predĺženými skrutkami, ktoré sú súčasťou balenia. Vyrábajú sa v hrúbkach od 5mm do 30mm. Nad 30mm je nutné použiť buď Štiftové, alebo Závitové(púzdrove) prevedenie. Vhodné sú pre automobily, kde sa kolesá na auto montujú skrutkami. 

Space_01.png

SYSTÉM MONTÁŽE PRIECHODNEJ PODLOŽKY

redr23.png

ROZŠIROVACIE PODLOŽKY ŠTIFTOVÉ

​Štiftové rozširovacie podložky sa vyrábajú od hrúbky 20mm. Montujú sa pod disk automobilu priloženými matkami a následne sa na podložku disk montuje pôvodnými matkami vozidla. Používaju sa hlavne pri automobiloch, kde sa koleso montuje matkami na štifty trčiace z nápravy. 

adapt_01 FHD.jpg

SYSTÉM MONTÁŽE PRIECHODNEJ PODLOŽKY

Stiftova_podlozka_stift.png

ROZŠIROVACIE PODLOŽKY ZÁVITOVÉ(PÚZDROVÉ)

ROZŠIROVACIE PODLOŽKY ZÁVITOVÉ(PÚZDROVÉ)

​Závitové(púzdrové) podložky sa vyrábajú od hrúbky 22mm. Montujú sa pod disk automobilu priloženými skrutkami a následne sa do podložky montuje disk pôvodnými skrutkami vozidla. Sú vhodné hlavne vtedy, keď sa kolesá na auto upínajú skrutkami.

SYSTÉM MONTÁŽE ZÁVITOVEJ(Púzdrovej) PODLOŽKY

puzdrova2.png

SYSTÉM MONTÁŽE ZÁVITOVEJ(Púzdrovej) PODLOŽKY

puzdrova_podlozka_3D_logo.png

PODLOŽKY NA ZMENU ROZTEČE

Podložky na zmenu rozteče slúžia na zmenu upínacích rozmerov na náprave. Napríklad na Octáviu, kde je rozteč 5x112 chceš založiť disky z BMW, kde je rozteč 5x120. Položky vykompenzujú rozdiel medzi roztečami. Vyrábajú sa v Štiftovom a Závitovom prevedení. V podstate ide o rovnaký produkt, ako v prípade rozširovacích podložiek, akurát rozteče dier, ktorými sa podložka upína na nápravu a štiftov resp. zavitových púzdier o ktoré sa upína disk, neležia na rovnakej roztečnej kružnici. Takisto sa menia aj rozmery stredových dier.

Snímka obrazovky 2018-08-29 o 15.52.32.p
 
OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR
 

PODLOŽKY NA TVOJE AUTO SI JEDNODUCHO OD V-M SPACERS MÔŽEŠ OBJEDNAŤ CEZ FORMULÁR, KTORÝ NÁJDEŠ NIŽŠIE. ZADAJ CUPONE CODE:"ajjasomautickar" A MÁŠ DOPRAVU, AKO AUTIČKÁR ZDARMA! 

AJ TY BY SI CHCEL MAŤ U NÁS TAKÝTO PROFIL? NEVÁHAJ A KONTAKTUJ NÁS