V-M SPACERS

GENERÁLNY PARTNER AUTIČKÁROV 
RÝCHLE INFO
JEDINÝ SLOVENSKÝ VÝROBCA PODLOŽIEK POD KOLESÁ
ROZŠIROVACIE PODLOŽKY
PODLOŽKY NA ZMENU ROZTEČE
VYMEDZOVACIE KRÚŽKY
VŠETKY TYPY A ZNAČKY ÁUT
 
PRODUKTY
 

ROZŠIROVACIE PODLOŽKY PRIECHODNÉ

Priechodné rozširovacie podložky sa montujú pod disk auta predĺženými skrutkami, ktoré sú súčasťou balenia. Vyrábajú sa v hrúbkach od 5mm do 30mm. Nad 30mm je nutné použiť buď Štiftové, alebo Závitové(púzdrove) prevedenie. Vhodné sú pre automobily, kde sa kolesá na auto montujú skrutkami. 

SYSTÉM MONTÁŽE PRIECHODNEJ PODLOŽKY

ROZŠIROVACIE PODLOŽKY ŠTIFTOVÉ

​Štiftové rozširovacie podložky sa vyrábajú od hrúbky 20mm. Montujú sa pod disk automobilu priloženými matkami a následne sa na podložku disk montuje pôvodnými matkami vozidla. Používaju sa hlavne pri automobiloch, kde sa koleso montuje matkami na štifty trčiace z nápravy. 

SYSTÉM MONTÁŽE PRIECHODNEJ PODLOŽKY

ROZŠIROVACIE PODLOŽKY ZÁVITOVÉ(PÚZDROVÉ)

ROZŠIROVACIE PODLOŽKY ZÁVITOVÉ(PÚZDROVÉ)

​Závitové(púzdrové) podložky sa vyrábajú od hrúbky 22mm. Montujú sa pod disk automobilu priloženými skrutkami a následne sa do podložky montuje disk pôvodnými skrutkami vozidla. Sú vhodné hlavne vtedy, keď sa kolesá na auto upínajú skrutkami.

SYSTÉM MONTÁŽE ZÁVITOVEJ(Púzdrovej) PODLOŽKY

SYSTÉM MONTÁŽE ZÁVITOVEJ(Púzdrovej) PODLOŽKY

PODLOŽKY NA ZMENU ROZTEČE

Podložky na zmenu rozteče slúžia na zmenu upínacích rozmerov na náprave. Napríklad na Octáviu, kde je rozteč 5x112 chceš založiť disky z BMW, kde je rozteč 5x120. Položky vykompenzujú rozdiel medzi roztečami. Vyrábajú sa v Štiftovom a Závitovom prevedení. V podstate ide o rovnaký produkt, ako v prípade rozširovacích podložiek, akurát rozteče dier, ktorými sa podložka upína na nápravu a štiftov resp. zavitových púzdier o ktoré sa upína disk, neležia na rovnakej roztečnej kružnici. Takisto sa menia aj rozmery stredových dier.

 
OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR
 

PODLOŽKY NA TVOJE AUTO SI JEDNODUCHO OD V-M SPACERS MÔŽEŠ OBJEDNAŤ CEZ FORMULÁR, KTORÝ NÁJDEŠ NIŽŠIE. ZADAJ CUPONE CODE:"ajjasomautickar" A MÁŠ DOPRAVU, AKO AUTIČKÁR ZDARMA! 

AJ TY BY SI CHCEL MAŤ U NÁS TAKÝTO PROFIL? NEVÁHAJ A KONTAKTUJ NÁS

GENERAL PARTNER
0907 832 014
  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YouTube - White Circle