top of page

autickari auta autofans - lestenky lowcar

J02215_JLM Diesel DPF Cleaner Heavy Duty pour into tank.jpg

JLM ADITÍVA

Holandský výrobca aditív JLM Lubricants ponúka od roku 2010 vo viac ako 40 krajinách široký sortiment aditív pre osobné a úžitkové automobily. Produkty JLM sú primárne určené pre profesionálnych automechanikov. 

Výrobky využívajú najnovšie technológie výroby a spĺňajú prísne požiadavky Európskej únie. Produktová rada zahŕňa LPG produkty s TUV atestáciou a DPF čističe s obsahom céru a platiny.

Cieľom produktov JLM je znižovať emisie CO2 a poskytnúť finančne nenáročné riešenie problémov, ktoré trápia motoristov všetkých kategórií. Výrobky sú vhodné pre autá na plyn, LPG, CNG, benzín či diesel (vrátane ťažkej techniky). Aditíva čistia, detoxikujú a odkarbonujú motorové súčasti, turbo, DPF filtre, EGR ventil, vstrekovače, palivový, výfukový systém a zlepšujú vlastnosti paliva.

Použitie produktov JLM znižuje opotrebovanie súčiastok a zabraňujú drahým opravám a repasom automobilových súčiastok (turbo, vstrekovače, DPF, EGR, motorové súčasti). Sme presvedčení o prínose JLM produktov pre každého motoristu.

J06010_JLM Turbo Pre Lube next to turbo.jpg

Oficiálny distribútor pre Slovensko

Predstavujeme Vám Spoločnosť AWD Auto spol. s.r.o., ktorá je výhradným distribútorom produktov JLM pre SLOVENSKO a zároveň partnerom projektu AUTICKARI.

Slovami majiteľa: Poslaním našej spoločnosti je poskytovať odborníkom a jednotlivcom kvalitné produkty a aditíva. Chceme budovať dlhodobé vzťahy so súkromnými osobami, ako aj s poprednými distribútormi automobilových komponentov, servisnými centrami, profesionálmi a všetkými, ktorí hľadajú novú inovatívnu značku. Sme oficiálnym importérom a distribútorom JLM aditív a produktov pre Slovensko. V prípade záujmu o veľkoobchodnú spoluprácu nás prosím kontaktujte prostredníctvom e-mailu alebo na telefónnom čísle uvedenom nižšie. Veľkoobchodný cenník Vám zašleme na požiadanie.

248_jlm-particulate-filter-cleaner-patentovany-cistic-dpf-fap.jpg
453_engine-oil-stop-leak-250ml-stop-uniku-motoroveho-prevodoveho-oleja-ozivuje-tesnenia.jp
197_jlm-stop-smoke-utesnovac-motora.jpg
206_jlm-petrol-injector-cleaner-250ml.jpg

Kompletnú ponuku a informácie o produktoch značky JLM nájdeš na webovej stránke našeho partnera www.jlmaditiva.sk

J02230 _JLM Diesel DPF Cleaning _ Flush Fluidpack .jpg
bottom of page