PARTNERI AUTIČKÁROV

VĎAKA NÍM ŤA BAVÍME KAŽDÝ DEŇ! 

FACEBOOK
IMG_6273.png
AKCIE
AKCIE

ROZŠIROVACIE PODLOŽKY A PODLOŽKY NA ZMENU ROZTEČE

Predstavujeme ti nášho generálneho partnera, spoločnosť V-M Spacers s.r.o., ktorá je jednotkou na slovenskom trhu v oblasti výroby a predaja podložiek pod kolesá. Sme veľmi radi, že podporujú náš projekt AUTICKARI, ktorý sa vďaka tejto pomoci môže rozvíjať a baviť autičkárov z SK/CZ scény. Chalani ti vyrobia podložky na akékoľvek auto aj špeciality  podľa vlastnej špecifikácie. Pozri si ich profil na našom webe, kde nájdeš základné info, ktoré by si určite o podložkách mal vedieť.

FACEBOOK
FACEBOOK

...práve teraz...

AKCIE
AKCIE
DS logo_RGB.png

ORIGINÁLNE DIELY A PRÍSLUŠENSTVO PRE TVOJE AUTO & MOTO

DS AUTO je popredný dodávateľ značkových náhradných dielov. Autodiely na všetky typy osobných automobilov i ľahké úžitkové automobily. Maloobchodný a veľkoobchodný predaj. Výrobky celosvetovo známych značiek. Široký sortiment náhradných dielov, oleje a mazivá, žiarovky, autokozmetika, strešné nosiče, boxy, doplnky, autopríslušenstvo, náradie, gola sady, opravárenské náradie, zariadenie dielne. Máme v ponuke aj motosúčiastky, oblečenie na motorku, prilby, a oblečenie na voľný čas.

IMG_0156.jpg
IMG_3022.JPG.jpg
ks1.png

ATAB NÁRADIE OFICIÁLNY DISTRIBÚRTOR ZNAČKY NÁRADIA KSTOOLS

Nemecké náradie, ktoré je v očiach širokej verejnosti, či už kutilskej, alebo profesionálnej synonymom kvality a funkčnosti.

originalnedisky logo.png

ORIGINÁLNE DISKY NA RÔZNE ZNAČKY ÁUT

Dopraj svojmu autu to, čo si zaslúži. V ponuke origo disky za ceny, aké inde nenájdeš.