top of page

O ČO IDE NA AUTIČKÁROCH?!

PREČÍTAJ SI TÚTO STRÁNKU A BUDEŠ VEDIEŤ O ČO TU BEŽÍ , DOZVIEŠ SA ZÁSADY NA KTORÝCH SI ZAKLADÁME A PODOBNÉ ŽIVOTU DÔLEŽÍTÉ INFORMÁCIE.

#ajjasomautickar

V prvom rade vitaj na stránkach autičkárov! 

Autičkári sú komunita ľudí, ktorých primárnou záľubou sú krásne a nadupané mašiny, všetkých značiek a typov(hlavne tie staršie kúsky v TOPke). Nezasvätení ľudia môžu mať pri tomto označení (autičkár) pocit, že sa dostali na stránku, kde sa venujeme nejakej nelegálnej činnosti (všetci to dobre poznáme), spojenie s týmto typom činnosti absolútne odmietame a dištancujeme sa od neho. Tu ide o lásku k autám a činnostiam s tým spojenými.

Toľko na úplný úvod. Poďme ďalej.

FYLOZOFIA AUTIČKÁROV

  • Autičkári sú priestor pre teba! Priestor, kde sa môžeš odprezentovať. Si nadšenec, čo má kus na ktorom sa nadrel hodiny, jazdíš rally, máš biznis okolo áut, si fotograf, organizuješ akcie, si hosteska, alebo sa akokoľvek moceš okolo áut? Táto stránka je miesto, kde si ťa autičkári môžu nájsť.

  • Snažíme sa dostať pod jednu strechu komunitu ľudí, ktorých život sa toči okolo auto-moto, aby sa tu navzájom mohli nájsť a budovať túto komunitu.

  • Chceme s tebou spolupracovať! Toto je projekt na ktorom môžeš participovať, akým koľvek spôsobom, ktorý ti je blízsky, alebo ktorý si vymyslíš! Viacej o možnostiach spolupráce nájdeš TU.

  • Autičkári sú otovorení akejkoľvek serióznej spolupráci, dobrým nápadom, postrehom, a podobne. Sme presvedčení, že spoluprácou to dotiahneme ďalej, ako zbytočným hejtovaní a súperením o to, kto je väčši pes na dvore. #NOHATE . Ak si myslíš, že by sme niečo mohli robiť lepšie, alebo máš nápad, čo by sme tu mohli ešte pridať, vyplň nám formulár, ktorý nájdeš TU! . Sme presvedčení, že spoluprácou to dotiahneme dalej.

  • Neváhaj a určite nám daj o sebe vedieť!

FOTO

Na našej stránke nájdeš množstvo fotiek áut, ktoré si ty, alebo možno tvoj kamoš pridali na jednu z našich FB stránok, ktoré spravujeme prípadne si nám ich poslal mejlom. Všetko toto sa udialo dobrovoľne, na základe výzvy na pridanie fotky cez nejaký pekný obrázok ako vidíš nižšie.

10-8-18-3758.png

V týchto príspevkoch ťa upozorňujeme, že pridaním fotky do komentu súhlasíš s tým, že može byť prezdielaná na ďalšie stránky s podobnou tématikou, prípadne môže byť použitá na marketingové účely na týchto stránkach, ako vidíš na obrázku vyššie. Nikdy neprehrabávame tvoje súkromné albumy a podobne na to niesme odkázaní. Denne nám ľudia pridajú dobrovoľne do príspevkov desiatky kvalitných záberov.

Čo týmto chceme povedať?!

Táto stránka a naše FB stránky, ktoré spravujeme sú hlavne o fotkách krásnych áut zo slovenskej autičkárskej scény, takže sa môže stať, že tu narazíš na foto tvojho auta, alebo na foto, ktoré si spravil. Chceme ťa poprosiť, ak sa toto stane a prekáža ti to, že sme tu uverejnili (použili) tvoju foto, daj nám o tom info na foto@autickari.com bez akýchkoľvek dohadov ju odstránime. 

Ako narábame s fotkami:

1. Ak je na foto logo fotografa, ktorý ju odfotil a týmto remeslom sa predpokladáme živí (alebo si privyrába) logá z fotiek neodstraňujeme práve naopak pri prezdieľavaní na našom FB a INSTA sa snažíme fotografa vždy označiť a tak spropagovať jeho prácu výmenou za to, že sa na jeho fotkách bavia ostatní autičkári. Ak si fotograf a chceš mať u nás profil v sekcii GARAGE - > Profi FOTO, vyplň formulár a my ti zriadime u nás profil, kde môžeš odprezentovať svoju prácu a vybaviť si robotu ;) 

 

2. Fotky vačšinou sťahujeme z FB stránok s autičkárskou tématikou ako Autičkári, V-M Spacers, Autoblšák, a pod. , ktoré spravujeme, ale to už vieš.

3. Keď fotky používame na výzvy pridávame na ne naše logá, keďže sme fotku upravili a použili na našich stránkach s čím si súhlasil jej pridaním do komentu. Snažime sa vyhýbať fotkám na ktorých sú už nejaké logá (fotografov, crews a pod), ale ak aj takú náhodou použijeme pôvodné logá zachovávame tieto sa snažíme označiť(nie vždy nájdeme)  a tým propagujeme.

4. ŠPZ nezakrývame. Nevidíme logiku v tom, že keď vidíš ŠPZ na ulici je to OK, keď ju vidíš na FOTO je to TOP SECRET? No uznaj sám. 

5. Snažíme sa zazdielať čo najviac toho, čo nám posielate, ale naše možnosti sú obmedzené. Ak ťa baví pridávanie pekných foto na insta a fb kontaktuj nás, radi ti dáme priestor sa realizovať. 

6. Tvoje fotky nám posielaj na foto@autickari.com

7. Ešte raz, zdieľaním tvojej fotky na FB stránkach, ktoré spravujeme súhlasíš s tým, že môžu byť prezdieľané na ďalšie stránky s podobnou tématikou, na tomto webe, alebo môžu byť použité na marketingové účely na týchto stránkach.

VÝHODY AUTIČKÁRA

To, že si autičkár ti prináša výhody. Partneri našej stránky ti poskytujú zľavy a bonusy, ktoré inde nenájdeš! Pre viac info čekuj sekciu VÝHODY.

Poskytnutie výhody pre autičkárov je podmienka pre zriadenie profilu partnera na našom webe.

To je zatial všetko, sleduj túto stránku priebežne, veci sa môžu časom meniť. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhaj kontaktovať.

bottom of page