top of page

- autickari auta autofans - lestenky lowcar

kenotek_new.png
AUTKOZMETIKA KENOTEK

KENOTEK ti prináša produktovú radu PRO, ktorá je prienikom KVALITY za ROZUMNÚ cenu. Pri maximálnom dôraze na nezávadnosť a šetrnosť k životnému prostrediu, či samotným ošetrovaným plochám, ti ponúka silný požadovaný efekt. Praktický, odolný aplikátor ti zaručuje jednoduchú aplikáciu a skladovanie produktov KENOTEK.  Ponúkame ti sadu kozmetiky, ktorú využivajú profíci v detailingových dielňach, v praktických 1L baleniach. Nižšie nájdeš podrobnejšie informácie k jednotlivým produktom. Kúpou produktov z ESHOPu autičkárov podporuješ a zároveň sa stávaš súčasťou tohoto originálneho projektu, ktorý ťa baví každý deň.

Prípravky
IMG_0174.jpg
WHEEL CLEANER

Silný proti špine, šetrnný k diskom a peňaženke, to je WHEEL CLEANER. Po aplikácii odporúčame rozrušiť zažranú špinu štetcom, prípadne kefou a následne zmyť vysokým tlakom vody, alebo ručne mikrovláknovou utierkou, pre ešte lepší výsledok.

8,99€s DPH
IMG_20200722_135818_edited_edited.jpg
IMG_0176.jpg
TYRE&PLASTIC GLOSS

Oživovač vonkajších plastov a penumatík. Dodáva gumovým a plastovým častiam lesk a zvýrazňuje čiernu farbu. Chráni pneumatiku pred popraskaním. Vhodný aj na ošetrenie gumových kobercov pod nohy.

11,99€s DPH
IMG_0170.jpg
VINYL&LEATHER CONDITIONER

Oživujúce mlieko na plasty a kožu. Zanecháva prijemý tmavy a matný vzhlad plastov. Naneste prostriedok na povrch a rovnomerne rozotrite, nechajte zaschnúť. Pre získanie matného povrchu: zotrite suchou neprášivou utierkou, či papierom. Nikdy nepoužívajte na volant, či pedále!

11,99€s DPH
IMG_0168.jpg
WHEEL CLEANER ULTRA

Vynikajúci PH neutrálny čistič kolies, ktorý sa pri reakcii s kovom zčervená. Zčervenaním indikuje, že rozpúšťa čiastočky usadené na kolesách, nielen z brzdových platničiek, ale aj kotúčov! Jedná sa o TOP premiový produkt. Vhodný aj na leštené disky.

17,99s DPH
IMG_0165.jpg
KENOTEK SHOWROOM SHINE

Revitalizuje lak karosérie, dodáva hlboký lesk, odstraňuje otlačky prstov a prach. Nastriekajte na karosériu a osušte, najlepšie utierkou z mikrovlákna. Vhodný pre rozjasnenie všetkých vozidel, má antistatický účinok.

11,99€s DPH
Polish_20200414_203346071.jpg
IMG_0172.jpg
INTERIOR CLEANER

Čistí stále farebné čalúnenie, odstraňuje všetky pretrvávajúce škvrny. Naneste na povrch, nechajte  pôsobiť, potom uvolnú špinu a prach strite mikrovláknovou handrou.

9,99€s DPH
IMG_0175.jpg
GLASS CLEANER

Čistí bez čmúh: okná, zrkadlá, plasty a chróm + efektívne odstraňuje nikotín. Nastriekajte prostriedok na povrch a strite handrou či papierom.

7,99s DPH
untitled-2.jpg
IMG_0177.jpg
BRILLIANT WASH

Šampón vysokej kvality s leštiacím účinkom, ľahko sa suší a šetrí vám čas, je šetrný k pokožke, má sviežu vôňu grapefruitu. Rozrieďte dve „viečka“ prostriedku vo vedre vlažnej vody, umyte vozidlo, opláchnite a dobre osušte.

9,99€s DPH
anti insect.jpeg
ANTI INSECT

Rychlo a bez námahy odstraňuje všetok hmyz z karosérie a čelného skla. Naneste produkt na povrch, nechajte pôsobiť a potom dôkladne opláchnite vodou za pomoci hubky, či vysokým tlakom. Nikdy nenechajte zaschnúť !

7,99€s DPH
IMG_0179.jpg
LEATHER CREAM

Kenotek profesionálné mlieko na kožu, ochraňuje a predlžuje životnosť kože. Kenotek leather cream je profesionálne navrhnutá emulzia, ktorá bola vyvynutá, aby ochraňovala, obnovovala a zvlhčovala kožu. Návod na použitie: Pred použitím zatrepte. Rovnomerne naneste. Vždy vyskúšajte najskôr na malom kúsku.

10,70€s DPH
Image.jpeg
POLISH&WAX

Leštenka odstraňuje škrabance z laku vozidla. Zabezpečuje vysoký lesk a vysokú ochranu laku. Vhodná pre ručné aj strojové leštenie. Naneste s aplikačnou hubkou na suchý a čistý povrch. Rozleštite s handrou s mikrovláken. Nenanášajte na rozpálený lak! Pred použitím zatrepte! Vyhnite sa gumovým častiam.

10,99€s DPH
IMG_2434.jpg
CLAY

Odstraňujú z lakovaného povrchu prilepenú špinu, ktorú nemožno odstrániť bežným umývaním, ani chemickou dekontamináciou. Sú to napríklad asfaltové škvrny, silne zapečený trus, nános cestnej špiny či stromovú miazgu. Používa sa pred voskovaním, leštením vozidla, lepením fólií, aplikovaním dipu, lakovaním atď. V balení aj praktická škatuľka.

8,90€s DPH
Príslušenstvo

PRÍSLUŠENSTVO

IMG_3031.jpg
NAPEŇOVAČ

Vhodný pre KARCHER K2-K7. Praktický litrový zásobník. Regulovateľný pomer namiešania a rozptylu.

24,99€s DPH
IMG_2392.jpg
RUKAVICA MICROFIBER

Mikrovláknová rukavica, ktorá ti uľahčí umývanie tvojho miláčika. 

4,20€s DPH
IMG_2338.jpg
MIKROVLÁKNOVÁ ÚTIERKA 380G

Praktická mikrováknová útierka. Vhodná napr. na vysušenie karosérie po umývaní. Rozmer 40x40cm.

4,50€s DPH/ks
IMG_2355.jpg
IMG_2414.jpg
MIKROVLÁKNOVÁ ÚTIERKA 520G

Praktická mikrováknová útierka. Vhodná napr. na aplikáciu produktov KENOTEK. Rozmer37x37cm.

4,50€s DPH/ks
VEDRO KENOTEK S DVOJITÝM DNOM

Pevné vedro s dvojitým dnom pre dokonalé umytie.

22,20s DPH/ks
Za 30min profesionálne postarané o tvoje auto s KENOTEK-om. 
bottom of page