top of page

BLOG / VLOG

AUTIČKÁRI SÚ PRIESTOR PRE TEBA!

O ČO IDE?

Autičkári ti dávajú priestor na seba realizáciu. Na našom webe nájdeš sekciu BLOG, v ktorej sú momentálne 4 sekcie:

  • MAŠINY:

V tejto sekcii je priestor pre tvoj projekt, tvoju lásku ktorej sa denne venuješ. Tvojmu autu v tejto sekcii jednoducho vytvoríš blog(1), ktorý môžeš priebežne aktualizovať, upravovať, zdieľať a ostatní autičkári, ktorých si svojim blogom zaujal a dali ti follow(2) budú informovaní o tom, že sa na tvojom blogu niečo deje.

SCREEN z PC

1.jpg

1

2

SCREEN z PC -  VYTVORENIE BLOGU

2.jpg

3

NADPIS 

Do nadpisu sa snaž zachytiť základné technické parametre o tvojom vozidle ako ZNAČKA, MODEL, ROK VÝROBY, MOTORZÁCIA 

POPIS:

V popise sa snaž byť kreatívny, je na tebe, čo si do svojho blogu napíšeš, my to nijako nebudeme pozmeňovať. 

Napr. ak máš nafotený priebeh úprav tvojho auta všetko podstatné môžeš popísať k fotkám, aby ostatní mohli čerpať motiváciu z tvojho blogu. 

Cez tlačitko (+)(3) vieš do tvojho blogu pridať foto, alebo video. Vždy keď pridávaš foto počkaj kým sa neukončí proces nahrávania fotky (kým sa krúti koliesko indikujúce upload) až potom upravuj nastavenia fotografie cez symbol nastavenia(4), ako vidíš nižšie.

3.jpg

4

5

4.jpg

6

7

Cez políčko Image Caption(6) vieš tvojej fotke pridať popis(zobrazí sa pod fotkou), alebo do fotky pridať napríklad odkaz(5)(7) na tvoj instagram, alebo FB vo forme www.instagram.com/autickari_com (po kliknutí na foto autičkára presmeruje na tvoj odkaz).

DO FOTIEK JE ZAKÁZANÉ PRIDÁVAŤ KOMERČNÉ ODKAZY! V PRÍPADE ZÁUJMU O PROPAGÁCIU TVOJHO BIZNISU NÁS KONTAKTUJ NA marketing@autickari.com

5.jpg

Tvoj blog jednoducho publikuješ na našom webe po stlačení tlačidla Publish. 

VIDEO NÁVOD Z MOBILU

IMG_3719.jpg
IMG_3720.jpg
IMG_3716.jpg
IMG_3714.jpg
IMG_3718.jpg
IMG_3717.jpg
  • AKCIE:

Aj v ostatných sekciách to funguje s nahrávaním blogov/vlogov úplne rovnako, ako pri mašínách. V sekcii akcie je priestor pre to, aby si ostatným autičkárom sprostriedkoval tvoj pohľad na akciu, na ktorej si sa zúčastnil. Pridaj foto, opíš atmosféru na zraze, čo sa ti páčilo, čo naopak nepáčilo, opíš zážitky s kamošmi, proste čokoľvek.

6.jpg
  • DETAILING

Do sekcie detailing môžeš pridávať príspevky z oblasti starostlivosti o automobily. Či už si skúsený detailer, alebo amatér, ktorý sa venuje detailingu po víkendoch, tu sa môžeš realizovať. Poraď ostatným, spýtaj sa niečo, urob test, proste čokoľvek. Každý blog bude prezdielaný.

7.jpg
  • SERVIS

V sekcii servise je priestor na príspevky, ktoré sa týkaju zásahov do motorickej časti vozidla. Ak si šikovný mechanik, ktorý si doma vie čo to porobiť a chceš tieto skúsenosti posunúť aj ostatným, tu si na správnom mieste. Bloguj o tom, ako si čo opraviť, vymeniť, upraviť a podobne.

8.jpg
bottom of page